Dzień Dziecka z Amur Wilga i Motoambulans.pl

  • Bartłomiej
  • 05/06/2018
  • Możliwość komentowania Dzień Dziecka z Amur Wilga i Motoambulans.pl została wyłączona

Dzień Dziecka z Amur Wilga i Motoambulans.pl

Dzień Dziecka na sportowo to wspaniała idea która klub Amur Wilga postanowił zrealizować w tym radosnym dniu dla wszystkich Dzieci. Do wspólnego przedsięwzięcia klub zaprosił wiele firm i instytucji, które zagwarantowały że ten dzień był nie zapomniany dla dziesiątek mniejszych i większych dzieci.

Motoambulans Szkolenie z Pierwszej Pomocy

Przy okazji Dnia Dziecka z Amurem ,Motambulans.pl postanowił uświadomić i pokazać jak największej ilości dzieci ,ale i rodziców, zasady bezpiecznego i prawidłowego udzielania Pierwszej Pomocy oraz użycia defibliratora zewnętrznego AED. Akcja szkoleniowa wzbudziła szerokie zainteresowanie wśród młodszych i starszych wychowanków klubu jak również szerokiej rzeszy rodziców ,którzy do czynienie z fantomami i defibliratorem AED– dostarczonym przez Motoambulans.pl– mieli do czynienia ,nierzadko, po raz pierwszy w życiu.

Motoambulans Szkoli dzieci

Dzieci i młodzież klubu Amur Wilga ,perfekcyjnie wykonywało polecenia i udzielanie Pierwszej Pomocy oraz podłączenia AED. Wszyscy chętnie wykonywali masaż serca, podłączenie elektrod, dbali o bezpieczeństwo własne i osób postronnych. Motoambulans.pl przeszkolił około 100 dzieci , ale nadal widzimy potrzebę, aby takie praktyczne szkolenia objęły jeszcze większy zasięg. Dołożymy wszelkich starań żeby tak się właśnie stało.

Motoambulans Szkolenie dla dzieci z pierwszej pomocy

Motoambulans.pl dziękuje, ponadto, firmie Lafarge– cement, betony, kruszywa- za uhonorowanie , każdego przystępującego do ćwiczeń z Pierwszej Pomocy , kamizelkami ,opaskami i innymi gadżetami odblaskowymi, które noszone w nocy w sposób szczególny wpływają na bezpieczeństwo Nas wszystkich.

Szkolenie z pierwszej pomocy.