Motoambulans kupuje… podgrzewane manetki OXFORD

  • Bartłomiej
  • 25/01/2018
  • Możliwość komentowania Motoambulans kupuje… podgrzewane manetki OXFORD została wyłączona

Manetki podgrzewane do Hondy CRF Africa Twin.

Szykując się do rozpoczęcia sezonu motocyklowego w czasie kiedy na dworze jest śnieg a aura nie pozwala na jazdę motocyklem postanowiliśmy przygotować nasz nowy motoambulans do jazdy nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych jakimi są m.in. zła pogoda oraz zimno. Każda osoba, która chociaż trochę miała do czynienia z motocyklami doskonale wie, że najszybciej podczas jazdy motocyklem marzną ręce. Ręce są narażone najbardziej na chłód i zimno, aby zapobiec temu niemiłemu zjawisku można albo zaopatrzyć się grube niewygodne rękawice motocyklowe (zimowe), które mogą trochę krępować ruchy oraz utrudniać precyzyjne sterowanie przełącznikami na kierownicy albo zamontować podgrzewane manetki do motocykla.

Podgrzewane manetki to super rozwiązanie, ten sposób pozwala rozgrzać nasze ręce bardzo szybko i sprawnie, jazda motocyklem z manetkami w zimne dni daje nam komfort oraz poprawia znacznie bezpieczeństwo bo jednak lepiej mieć rozgrzane ręce w pełni sprawne niż jeździć z zimnymi i przemrożonymi.
Co do samych manetek jakie miałem do wyboru to zainteresowałem się 2 propozycjami albo kupić oryginalne bardzo drogie manetki podgrzewane Hondy, koszt takich manetek to bagatela 1500 zł albo kupić bardzo dobre akcesoryjne manetki firmy OXFORD, decyzja została podjęta, kupujemy manetki akcesoryjne, które kosztują niespełna 200 zł od dystrybutora marki Oxford.
Z naszych wcześniejszych doświadczeń jakie mieliśmy obsługując nasz skuter Kymco wiedzieliśmy że najlepszym sprzedawcą artykułów Oxford jest firma motooxford.pl , zostało to dodatkowo potwierdzone różnymi wpisami na forum Honda Africa oraz recenzjami jakie pojawią się w internecie.
Zamówienie i realizacja to czysta przyjemność, wysłaliśmy zapytanie dostaliśmy fakturę proformę do opłacenia i w ciągu 24 godzin otrzymaliśmy zamówione podgrzewane manetki. Rewelacja.

Plusy:
– najlepsza cena na sprzęt marki Oxford
– błyskawiczna obsługa
– szybka i profesjonalna wysyłka

Wady:
– wad nie ma żadnych jednak musimy napisać, że firma motooxford.pl deklarowała się że otrzymamy od nich jakiś fajny sprzęt motocyklowy na testy, niestety nie dotrzymali słowa ale i tak polecam zakupy w tej firmie.

Podsumowanie test 05.01.2020:
Po dwóch sezonach używania podgrzewanych manetek firmy Oxford do motocykla możemy zrobić już pierwsze podsumowanie i napisać coś więcej o tych manetkach. Ich zaletą jest fakt że, są tanie i że działają dobrze, grzeją są łatwe w obsłudze, łatwe w montażu ale niestety nam się popsuły już 2 razy.
Oczywiście na zakupione manetki podgrzewane do motocykla dostaliśmy gwarancje i nas sprzedawca nam je wymienił na nowe, co wiązało się wysyłką posutych manetek, czekaniem na wymianę w procesie reklamacyjnym oraz ponownym montażem.
Należy sobie teraz odpowiedzieć na pytanie czy warto?