Festyn Charytatywny ”Ręce dla Krzyśka” 22.09.2019 Wilga Warszawa

  • Bartłomiej
  • 21/09/2019
  • Możliwość komentowania Festyn Charytatywny ”Ręce dla Krzyśka” 22.09.2019 Wilga Warszawa została wyłączona

Festyn Charytatywny ”Ręce dla Krzyśka” 22.09.2019 Wilga Warszawa
Motoamulans.pl Fundacja wesprze festyn charytatywny w Wildze w jutrzejszą niedzielę.

Wspólnie z wolontariuszami medykami z Fundacji Motoambulans będziemy wspierać zbiórkę na protezy dla Krzyśka.
Medycy z Motoambulans.pl w czasie festynu będą prowadzić punkt medyczny, gdzie odbędzie się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy oraz nauka prawidłowego uciskania klatki piersiowej w czasie udzielania pomocy medyczycznej.

Fundacja Motoambulans będzie prowadzić szkolenia z udzielania pierwszej pomocy i metod resuscytacji na Fantomie Brayden Pro z informacją zwrotną, dzięki temu innowacyjnemu Fantomowi możemy się dowiedzieć czy skutecznie przeprowadziliśmy przywracanie zatrzymanego krążenia.

Dodatkowo nauczymy Was jak korzystać z automatycznego defibrylatora AED. Sami będziecie mogli nauczyć się przywracania zatrzymanego krążenia za pomocą automatycznego defibrylatora AED. Wszystko to na stanowisku Fundacji Motoambulans oraz dzięki ratownikom naszej Fundacji.

Specjalnie dla Was na festyn przyjedzie ratownik na swoim motoambulansie medycznym Honda Africa Twin 1000DCT. Pokaże Wam jak wygląda praca ratownika medycznego na motoambulansie, jak jest wyposażony i przygotowany do udzielania pierwszej pomocy medycznej poszkodowanym w wypadkach drogowych.

Zapraszamy jutro na festyn do Wilgi. Mega Music Wilga